• Imprimeix

Directori


Director Executiu

Nom
: Jordi Mas i Castellà
Telèfon
: 93 268 35 50
E-mail: director.agaur@gencat.cat

 

Secretària de Direcció

Nom: Pati Laïlla i Jou
Telèfon: 93 268 35 50
E-mail: secretaria.agaur@gencat.cat

 

 

 

 

 

 

 

 
Nom: Imma Triadó i Esplugas 
Càrrec: Directora 
Telèfon
: 93 268 34 09
E-mail: itriado@gencat.cat

 


Nom: Àlvar de Salas García
Telèfon: 93 310 48 04
Emailadesalas@gencat.cat


Nom: Anna Cano i Vázquez
Telèfon: 93 268 97 29
E-mail: acanov@gencat.cat


Nom: Blanca Riu i Salla
Telèfon: 93 319 43 26
E-mailbriu@.gencat.cat


Nom: Gemma Gómez i Olmos
Telèfon: 93 269 15 22 
E-mail: mggomez@gencat.cat


Nom: German Ezquerra i Giráldez
Telèfon: 93 315 29 43
E-mail: gezquerra@gencat.cat


Nom: Israel Gil i Ballester
Telèfon: 93 310 25 04
E-mailigilb@gencat.cat


Nom: Maribel Martín i Díez
Telèfon: 93 319 55 44
E-mailmaribel.martin@gencat.cat


Nom: Mercè Laita Mané
Telèfon: 93 268 87 91
E-mailmercedes.laita@gencat.cat


Nom: Míriam Barrabés i Vidal
Telèfon: 93 310 22 47
E-mailmbarrabes@gencat.cat


Nom: Núria Pinyol i Maureso
Telèfon: 93 310 04 08
E-mailnpinyol@gencat.cat


Nom: Olga Pascual i Santana
Telèfon: 93 295 43 89
E-mailopascuals@gencat.cat


Nom: Raquel Campos i Granato
Telèfon: 93 319 93 44
E-mailrcampos@gencat.cat


Nom: Raquel Famades i Flores
Telèfon: 93 268 77 09
E-mailrfamades@gencat.cat


Nom: Roser Pinto i Barroso
Telèfon: 93 319 34 51
E-mailroserpinto@gencat.cat


Nom:Susanna Segura i Vidal
Telèfon: 93 268 77 03
E-mailsusanna.segura@gencat.cat 

 

 

 

 

 

 

  
Nom: Victòria Miquel i Martí
Càrrec: Directora
Telèfon
: 93 310 21 37
E-mail: vmiquel@gencat.cat

 

Àrea de Recerca

Nom: Antoni Morell i Mora
Telèfon: 93 319 42 37
E-mail: antoni.morell@gencat.cat


Nom: Bernat Xancó i Ribot
Telèfon: 93 319 20 20
E-mail: bxanco@gencat.cat


Nom: Cristina Balastegui i Díez
Telèfon: 93 269 18 55
E-mail: cbalastegui@gencat.cat


Nom: Cristina Rivas i Yarza
Telèfon: 93 268 14 11
E-mail: crivas@gencat.cat


Nom: Dolors Grillo i Bosch
Telèfon: 93 269 12 13
E-mail: dolors.grillo@gencat.cat


Nom
: Elvira Reche i Camba
Telèfon: 93 269 18 25
E-mail: elvira.reche@gencat.cat


Nom: Jesús Ruiz de la Torre Guereñu
Telèfon: 93 310 50 81
E-mail: jruizdelatorre@gencat.cat


Nom: Laura Parellada Nuevo
Telèfon:  93 315 13 26
E-mail: lparellada@gencat.cat


Nom
: Montserrat Boada i Comas
Telèfon: 93 268 77 21
E-mail: montse.boada@gencat.cat


Nom: Nadal Bayà i Fons 
Telèfon: 93 310 34 28
E-mail: nbaya@gencat.cat


Nom: Neus Sallés Tenas
Telèfon: 93 268 87 95
E-mail: nsalles@gencat.cat


Nom: Salomé de Santiago Navarro
Telèfon: 93 269 07 78
E-mail: ssantiago@gencat.cat


Nom: Yasmina Comas i Rodríguez
Telèfon: 93 268 87 98
E-mail: ycomas@gencat.cat

 

Àrea d'Avaluació

Nom: Ferran Lavall i Vigas
Telèfon: 93 269 18 22
E-mail: flavall@gencat.cat


Nom: Diana Porrata Bonnin
Telèfon: 93 269 08 01
E-mail: dporrata@gencat.cat


Nom: Laura Serrate Casado
Telèfon: 93 319 34 61
E-mail: lserrate@gencat.cat


Nom: Olga Moreno García 
Telèfon: 93 269 17 38
E-mail: olgamoreno@gencat.cat

 

Programa de Doctorats Industrials

Nom: Susaina Figuera de Prado
Telèfon: 93 268 95 57
E-mail: sfiguera@gencat.cat

 

 

 


Nom:
Cristina Borràs Sardà
Càrrec: Directora
Telèfon
: 93 295 59 29
E-mail: cborrass@gencat.cat

 

Nom: Aïda Díaz Sáez
Telèfon: 93 268 87 97
Email: adiazsaez@gencat.cat


Nom: Anna Vera Noguera
Telèfon: 93 268 87 94
E-mail: anna.vera@gencat.cat


Nom: Elsa Alonso Aznárez
Telèfon: 93 268 87 90
E-mail: ealonsoa@gencat.cat


Nom: Eduard Lorda Torres 
Telèfon: 93 268 77 12
E-mail: elorda@gencat.cat

 

Nom: Eugeni Díaz Téllez
Càrrec: Director
Telèfon: 93 319 98 60
E-mail: ediaz@gencat.cat

 


Nom: Alejandro López Martín
Telèfon: 93 319 33 82
E-mailalopez@gencat.cat


Nom: David Jiménez i Gutiérrez
Telèfon: 93 268 38 71
E-mail: djimenez@gencat.cat


Nom: Josep Arumí i Berengueras
Telèfon: 93 295 66 54
E-mail: jarumi@gencat.cat


Nom: Noura Akhrif Jilali
Telèfon: 93 310 38 05
E-mail: nakhrif@gencat.cat


Nom: Núria Llop i Solé
Telèfon: 93 310 12 47
E-mail: nllop@gencat.cat

 
Nom: Clàudia Briñardeli Scheibli
Càrrec: Directora
Telèfon: 93 268 77 07
E-mail: cbrignardeli@gencat.cat

 


Nom: Bibiana Vives i Iborra
Telèfon: 93 310 72 96
E-mailbvives@gencat.cat


Nom: Carolina González Solà
Telèfon: 93 269 08 12
E-mailcgonzalezso@gencat.cat


Nom: Manuel Sitges Jordana
Telèfon: 93 319 75 49
E-mailmsitges@gencat.cat


Nom: Teresa Madrigal i Moya
Telèfon: 93 319 33 79
E-mail: mtmadrigal@gencat.cat

 

 

Nom: Francesc Xavier Buendia i Catasús
Càrrec: Director
Telèfon: 93 319 48 44
E-mail:  xbuendia@gencat.cat

 


Nom: Darío Ezquerra i Giráldez
Telèfon: 93 319 77 85
E-mail: dezquerra@gencat.cat


Nom: Ivan Fontanals Pérez
Telèfon: 93 268 77 02
E-mail: ifontanals@gencat.cat


Nom: Laia March Flotats 
Telèfon: 93 268 01 74
E-maillmarch@gencat.cat


Nom
: Lourdes Muñoz Molina
Telèfon: 93 315 04 22
E-mail: lmunoz@gencat.cat


Nom: Llorenç Isern Martín
Telèfon: 93 310 60 55
E-mail: llisern@gencat.cat

 

Nom: Marta Arincón i Ros
Telèfon: 93 319 72 97
E-mailmarosa@gencat.cat

Nom: Jordi Tasies i Planas
Telèfon: 93 269 17 72
E-mail: jtasies@gencat.cat

 

Atenció al Públic i Registre

Nom: Antònia Fernández i Garrido
Telèfon: 93 295 49 13
E-mail: antonia.fernandez@gencat.cat


Nom: Carme Ros i Díez
Telèfon: 93 310 63 94
E-mail: carme.ros@gencat.cat

 

Data d'actualització:  20.09.2016