Director Executiu
Manuel Molina Clavero
Secretaria de direcció
Anna Arissa Martí
Cristina Rivas Yarza
Imma Triadó i Esplugas
Directora
Beques Estudis Universitaris
Raquel Famades i Flores
Cap de subunitat
Àlvar de Salas García
Ana Méler Pérez
Antònia Fernández i Garrido
Carme Ros i Díez
German Ezquerra i Giráldez
Mercè Laita Mané
Núria Pinyol i Maureso
Olga Pascual i Santana
Esther Moya Blanco
Raquel Campos i Granato
Susanna Segura i Vidal
Ajuts Comunitat Universitària
Anna Cano i Vázquez
Blanca Riu i Salla
Gemma Gómez i Olmos
Israel Gil i Ballester
Roser Pinto i Barroso
Silvia Latatu Tur
Anna Garcia Valls
Victòria Miquel i Martí
Directora
Lluís Rovira Pato
Director d'Avaluació
Àrea de Carrera Investigadora
Bernat Xancó i Ribot
Cap de subunitat
Ariadna Audenis Sánchez
Dolors Grillo i Bosch
Esther Garcia Torregrosa
Marta Renato Sánchez
Mireia Casado Olivas
Montserrat Boada i Comas
Àrea de Projectes i Avaluació
Ferran Lavall i Vigas
Cap de subunitat
Alberto Cordoba Solà
Julia Olarieta Domingo
Laura Parellada Nuevo
Laura Serrate Casado
Margarida Claret Villalba
Olga Moreno García
Pilar Camañes Villagrasa
Nadal Bayà i Fons
Responsable
Albert Casas Serra
Cristina Balastegui i Díez
Juan Antonio Bermejo Ferre
Victor Linares Prenafeta
Jesús Ruiz de la Torre Guereñu
Arnau Morales Mestre
Cristina Borràs Sardà
Directora
Dinamització i Projecció
Anna Vera Noguera
Gestió de Projectes
Anna Vera Noguera
Elsa Alonso Aznárez
Eduard Lorda Torres
Gina Thornton
Maria Teresa Fernández González
Neus Balaguer Vicent
Sara Castellví Montserrat
Eugeni Díaz Téllez
Director
Comptabilitat
Núria Llop i Solé
Cap de subunitat
David Jiménez i Gutiérrez
Noura Akhrif Jilali
Rafael Bernad Bardaji
Pressupostaria
Alejandro López Martín
Daniel Vilaseca Miquel
Clàudia Briñardeli Scheibli
Directora
Contractació i PPDD
Bibiana Vives i Iborra
Cap de subunitat
Ajuts i Subvencions
Carolina González Solà
Manuel Sitges Jordana
Teresa Madrigal i Moya
Núria Raspall Aluja
Francesc Xavier Buendia i Catasús
Director
Desenvolupament innovació i projectes
Anna Delgado Solis
Arnau Torrents Lleget
Carles Ferrer Parera
Darío Ezquerra i Giráldez
Francisco José Nebrera Rodríguez
Ivan Fontanals Pérez
Laura Rincón Martín
Llorenç Isern Martín
Lourdes Muñoz Molina
Pablo Martin Marti
Infraestructures i atenció a l'usuari/ària
Darío Ezquerra i Giráldez
Ma. Mercè Prades Ferràs
Neus Sallés Tenas
Cap d'Àrea
Qualitat i Organització
Maribel Martín Díez
Personal
Marta Arincón i Ros
Cap de subunitat
Salomé de Santiago Navarro
Serveis Generals i Documentació
Jordi Tasies i Planas
Cap de subunitat
Josep Arumí Berengueras